Kurumsal Profilimiz

1963 yılında demir ve çelik ile başlayan ticari hayatımız azim ve istikrarla devam ederek bugüne kadar gelmiştir.

Şirketimizin birinci ve değişmez kuralı olan insana hizmet, tüm ticari faaliyetlerimizin önünde gelmektedir. İşte bunun içindir ki müşteri memnuniyeti temel prensibimizdir. En iyi kaliteyi en iyi şekilde tüketiciye sunmayı bir insanlık görevi biliyoruz.

Her türlü yeniliğe ve gelişmeye açık olan şirketimiz 1989 yılında 21. YY. malzemesi olan alüminyum satışını portföyüne katmıştır. Satışını yaptığımız alüminyum malzemeler, (levha, rulo, trapez, şerit, disk) Türkiye'nin en büyük özel sektör üreticisi olan ASSAN Alüminyum A.Ş ürünleridir.

Direkt üreticiden temin ettiğimiz mamüle bir değer katarak müşterimize sunmak düşüncemizden hareketle dijital olarak hassas ayar yapılabilen giyotin makas ve abkant presi hizmete alarak kesim bakım işlerini de sıfır hatalı işlemek suretiyle hizmet halkamıza bir yenisini daha eklemiş olduk.

Biz Köprü Metal A.Ş. olarak hedeflerimiz doğrultusunda müşteri memnuniyetimizi devam ettirmek ve yeniliklere uyum sağlayarak hizmetlerimizi daha da geliştirmek için belirlediğimiz çizgimizde faaliyetlerimize devam edeceğiz.